Bleach RPG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hra nyní začala. Teď už je jen na Vás jaké události nastanou jen vy určujete osud Světa Bleach:Rebrith


    Pravidla fóra

    Aklimos
    Aklimos
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 144
    Join date : 14. 03. 13
    Age : 29

    Pravidla fóra  Empty Pravidla fóra

    Příspěvek pro Aklimos Thu Mar 14, 2013 9:05 pm

    Pravidla Fóra
    1.Zákaz používání vulgárního jazyka, jak ve hře, tak vůči ostatním členům fóra
    2.Pokud se Vám na našem fóru něco nelíbí odejděte nebo mi přes zprávy napište
    3.Pokud už začnete hrát hru udělejte si volný čas, poněvadž hlavní příběh bez Vaší aktivity nebude to pravé :-)
    4.Příspěvky nesmí téže obsahovat vulgární jazyk a musí být normálního znění
    5.Ovšem pokud si budete chtít zanadávat japonsky uprostřed bitevní vřavy není problém
    6.Neházet na fórum žádné spamy atd.
    7. Pokud bude hráč neaktivní déle jak 20 dnů jeho účet bude vymazán!
    8.Vaše odpovědi by měli být alespoň přes 4 řádky, aby mohli moderátoři pracovat.
    9.Pokud bude fórum další dobu neaktivní znamená to že nemám čas nebo jsem třeba nemocný. Ptejte se ostatních moderátorů.
    10.Pokud budete mít v plánu být déle nepřítomní dejte mi o tom vědět, buď na forum či na Facebook https://www.facebook.com/groups/342161125905084/
    11. Když se zaregistrujete, mějte prosím připravenou již i postavu aby se mohlo hned začít hrát s Vaším příběhem.

      Právě je Mon May 20, 2024 1:27 am