Hra nyní začala. Teď už je jen na Vás jaké události nastanou jen vy určujete osud Světa Bleach:Rebrith


  Registrace postav

  Share
  avatar
  Aklimos
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 144
  Join date : 14. 03. 13
  Age : 24

  Registrace postav

  Příspěvek pro Aklimos za Fri Mar 15, 2013 8:24 pm

  Zde uveďte informace o Vaší postavě jak je uvedeno v pravidlech. :-)


  Pro představu dám jako příklad mou postavu.

  Jméno: Yagiri Moteshiki

  Věk: 18

  Záliby: Klid, být s přáteli, spánek

  Zanpakuto: Gin Okami(Stříbrný vlk)
  Vzhledem připomína stadartní katanu ale jeho záštita má tvar vlčí hlavy.

  Shikai:Unarigoe gin ōkami(zavyj Stříbrný vlku)

  Vzhled shikaie: Pár drápu, které jsou zářivě jako samo stříbro. Dávají Yagarimu velkou rychlost a obratnost avšak jejich útoky jsou rychlé ale slabé.

  Bankai:Tsumamitoru Gin ōkami (Trhej Stříbrný vlku)
  Při použití bankaie je Yagari na půl vlk a napůl člověkem což opětovně zvyšuje jeho rychlost tentokrát i sílu a houževnatost.

  Schopnost shikaie:

  Sonikku tsume(sonický dráp)
  Vyšle vlnu stlačeného reiatsu proti nepříteli.

  Burēdo hiyaku(skok ostří)
  Odrazí se od země a střemhlav drápy zaútočí na nepřítele

  Schopnost Bankaie:

  Kuikkurasshu(Rychlí výpad)
  Yagari se rozeběhne tak rychle že ho nepřítel pouhým okem nemůže zaregistrovat.

  Zōo no tsume(Dráp nenávisti)
  Yagiriho drápy se naplní sílou nenávisti.

  Zetsubō no tsume(Dráp zatracení)
  Yagiriho nejmocnější technika. Drápy zabodne do země a zní vypustí drtivý výbuch který zničí vše kolem.(Nemá tuto techniku rád poněvadž je nebezpečná i pro jeho okolí)

  Příběh: Yagari jako malý vždy zbožňoval přírodu. Avšak jeho starší bratr sním nesdílel tuto vášeň. Když Yagarimu bylo 15 let, ztratil se sám v lese na cestě z jednoho města do druhého a přepadly ho lupiči. Když už si Yagari myslel, že je v koncích z křoví vyskočil Velký stříbrný vlk a zahnal útočníky. Vyčerpaný Yagari se probral až v vlčí noře. Poděkoval za péči, kterou mu vlk a jeho smečka poskytli a byl na cestě domů. To co následovalo snad Yagari nikdy nezapomene. Dveře od domu rozbité a jediné co viděl byl jeho bratr s nožem v ruce a okolo něj dvě těla jeho mrtvých rodičů. Nenávist vůči jeho bratrovy, která teď Yagariho zžírala ho ovládla na tolik, že zaútočil na vlastního bratra. Avšak bohužel proti staršímu bratrovi neměl nejmenší šanci. Když se bratr napřáhl k smrtícímu úderu vlk, který předtím Yagarimu pomohl proskočil do místnosti rozbitím oknem a přímo před Yagarim se změnil v katanu s krásně stříbrnou čepelí. Když ho Yagari uchopil slyšel dunivý hlas jak mu povídá aby řekl Zavrč. Yagari ovládaný vztekem a nenávistí pronesl slova a pár ostrých drápu které i přes snahu jeho šíleného bratra sekly smrtelně do boku. Od této chvíle se Yagiri rozhodl, že jeho úkolem bude už nikdy nenechat zemřít své blízké. Ale kousek nenávisti vždy zůstává v každém z nás.


  Naposledy upravil Aklimos dne Tue Mar 19, 2013 8:48 pm, celkově upraveno 4 krát
  avatar
  Seizen

  Poèet pøíspìvkù : 30
  Join date : 14. 03. 13
  Age : 24

  Seizen Tsukai

  Příspěvek pro Seizen za Fri Mar 15, 2013 11:36 pm


  Jméno: Seizen Tsukai
  Věk: 19
  Záliby: Klid, chlazené saké a jeho zanpakuto
  Vzhled: dlouhé hnědé vlasy nošené v culíku sahajíc mu až pod lopatky, ledově knědé oči, střední postava, nosí shihakusho bez rukávu
  Zanpakuto: Je to obouručné zanpakuto které nosí na zádech. Tsuba je ve tvaru černého netradičního 12úhelníku v kruhu.

  Shikai : Kōri no joō (ledová královna)
  Kokoro o kōraseru (zmraz srdce)
  Vzhled: tsuba ztratí tvar dvanáctiúhelníku v kruhu a vezme podobu 12 ledových bodců směřující k hrotu čepel. Samotná čepel nabyde ledově hladkého a křišťálového vzhledu.  Na opačné straně rukojeti se namísto tradičního zakončení vytvoří ledoví bodec. Hlavní zvláštnost je že celé zanpakuto je v tuto chvíli černo modré.

  Schopnosti: Samotná zanpakuto je velice lehká tak jsou jeho útoky rychlejší ale, protože neztrácí na pevnosti, Seizen s ní dokáže rozdávat i silné rány. Její hlavní schopností je švihem vytvořit pruh bílé mlhy letící směrem švihu a mrazící čeho se dotkne. Další její schopností je na místě kontaktu s cizím objektem vytvořit mlhu která umožňuje tento objekt zmrazit.

  Bankai: Hyōzan no tsumi (ledoví hřích)
  Vzhled: Jeho zanpokuto se začne vrůstat do jeho těla a vypadá to jako by měl černo modré tetování. Ve vlasech se toto tetování vyrůstá ven a spirálově obtočí jeho vlasy do culíku a na konci vytvoří bodec.

  Shopnosti : Seizen dostává schopnost svoji mrazivou mlhu vytvářet ve dlaních a sní si vytvářet jak zbraně tak i jiné kusy ledu. Oblíbenou zbraní v této formě jsou kontaktní zbraně jako břity z rukou, katana anebo vrhací nože. Seizen v této formě dostává neobvyklou odolnost a ohromné reflexi.

  Pojmenované schopnosti:
  Kōrinoyoroi (ledová zbroj) Seizen zmrazí vlastní kůži a okolí do tvarů zbroje různého vzhledu. V této chvílí je těžké i se silnou reaitsu proříznout tuto ledovou vrstvu. Však oplátkou mu je snížený pohyb a vlastní sebepoškození.

  Kōri no jigoku: zem v určitém rozsahu okolo Seizena (záleží na využití Reaitsu) změní doslova v čistý led, což mu umožňuje ovládat led v této oblasti na střední vzdálenost i bez přímého kontaktu. Však je lehké tomu utéct a nelze opakovat v krátkých intervalech.  Příběh Seizena:
  Seizen si moc nepamatuje na svůj život, ne že by nemohl, ale přijde mu to zbytečné. Po smrti se v Rukongai moc nezdržoval, spíše se snažil být všude jinde než tam. Poté co zjistil jakou Reaitsu vládne, sám i bez pomoci jiných dokázal zmaterializovat svůj zanpakuto, však osobnost jeho meče ovlivnila už takto jeho ledovou povahu a proto začal z nudy a nechuti ubližovat těm co prostě neměl rád. Když ho Shinigami chytli vůbec se nebránil, však tehdy vrchní usoudili, že by nebylo na škodu ho nechat přidat do řád akademie. Však v den kdy měl být přidělen do třídy ho napadla parta jiných absolventů, kteří nechtěli, aby se „monstrum“ jako on dostalo do jedné z 13 divizí. V té chvíli to bylo poprvé, co probudil svůj shikai. Nadřízení ohromeni jeho talentem tuto záležitost uzavřeli jako čin v sebeobraně a jeho nechali absolvovat zkoušky.

  Příběh Kōri no joō:
  Ledová královna, její jméno vypovídá jak o jejím vzhledu tak její povaze, nosí černomodré kimono a vlasy stejně upravené jako Seizen, má modré vlasy a černé oči. Je krutá a nemilosrdná však i když si to nechce přiznat má Seizena ráda a občas uvažuje, jestli se do něj nezamilovala. Většinou je to ona kdo našeptává koho má Seizen zabít či komu má jen ublížit. Její názor na jejich bankai je ten že je to důkaz jejich podobnosti. Seizen jí často říká Joō a nebo když vidí, že má dobrou náladu a chce být milý tak Hime.


  Naposledy upravil Seizen dne Tue Mar 19, 2013 8:07 am, celkově upraveno 2 krát
  avatar
  Hosenryu

  Poèet pøíspìvkù : 20
  Join date : 16. 03. 13

  Re: Registrace postav

  Příspěvek pro Hosenryu za Sat Mar 16, 2013 11:31 pm  Jméno: Keigo Menjiru

  Věk: 19

  Záliby: Sledování ohně, zábava, pití čaje

  Vzhled: Kratší, neupravené, hnědé vlasy, zelené oči, vyšší postava a stále nosí stříbrný zapalovač, přidělaný na náhrdelník.

  Zanpakuto: Katana střední velikosti. Tsuba je tvořena do podoby černého slunce v kruhu.

  Shikai: Honó Housenryu (rozžehni Fénixový draku)
  Vzhled: K probuzení je ještě potka provést gesto, kdy se dlaň položí na tupou stranu zanpakuto a rychlý pohybem jakoby pohladí po celé délce. Tím se na konci čepele rozzáří bílý plamen. Tento plamen se živý reitsu z okolí. Čím déle a více se s ním švihá, tím více plamínek živen. Pokud se plamen něčeho dotkne, tak tento plamen ihned vzplane.

  Schopnost shikaie:
  Ho no nami :Po švihnutí čepele se uvolní část rozdmýchaného plamene ve tvaru vlny, které se poté pohybuje ve směru seku.

  Ho no hane: Při této změně zanpakuto vzplane celé plamenem a rozpadne se na bílá, zářivá pírka. Tyto pírka poté pohybují ve směru, kterým je mu určeno nositelem. Toto peří po vybuchuje a opět zapaluje vše plamenem, který se opět živý reiatsu.

  Bankai: Tatsuryu
  V této podobě se Kolem keiga stvoří plamenný oblek, který jej chrání. Podoba zanpakuta se změní v podobu úzkého čínského meče. Kolem tohoto meče není vidět žádný plamen, ovšem jeho čepel dosahuje vysoké teploty. Opět se plameny živý reiatsu z okolí a nebo předmětu. Ho no nami se v bankai posiluje. Také má Keigo schopnost cítit teplotu v okolí a rozeznávat teplotu předmětů, či živých tvorů.

  Schopnost:
  Taiyó Torii(sluneční brána Torii) : Na konci čepele se začne tvořit ohnivá hvězda, která má silnou gravitační energii. Vše co je vtáhnuto do ní, shoří.

  Příběh Keiga:
  Keigo býval jako duše v blázinci, kvůli svým sklonům k pyromanství. Proto byl většinou držen na samotce. Jednoho dne byl propuštěn na procházku. Poté jednomu z dozorců ukrad svůj zapalovač. Když je doktor nechal chvíli bez dozoru zapálil záclony a postele. V tomto pekle se však Keigo uvěznil a nemohl se dostat ven. Až potom co jej začal dusit dým a zápach jeho spalujícího se masa si uvědomil. Co vlastně provedl. V tu chvíli mu proběhl celý jeho život před očima. Začal litovat svých činů a smířil se se svým osudem. V polovině mdlob uslyšel hlas. V temnotě jeho mysli se zjevil Zlatý drak. Nabídl mu, že mu otevře bránu z toho pekla, když on mu otevře bránu svojí. Keigo souhlasil. V tu chvíli, kdy znovu lehce nabyl vědomí, zhmotnil se před ním meč. Nevěděl proč, ale vnitřní pocit mu říkal, aby jej uchopil a sípavě řekl ,, Tatsuryu´´. Náhle se rozzářila bílá záře a okolní plameny začaly pohlcovat plameny bílé. Nakonec bylo po požáru. V tomto pekle zemřelo mnoho lidí. Jen v troskách ležel Keigo držíc katanu. Když se probudil, zaslechl už známí hlas ve své hlavě. Tatsuryu mu řekl, že pokud chce změnit sebe k lepšímu a ovládnout sílu meče, musí se učit. Keigo neměl důvod nevěřit a důkazem už bylo, že jej Tatsuryu zachránil za spárú plamenů. Zašel tedy na akademii shinigami, neboť to byli jediní lidé, kteří byli schopní ovládnout zanpakuto.

  Zanpakuto:
  Tatsuryu je drak, který prý v bájích chrání božskou sluneční bránu. Nesnáší strach a ufňukanost. Pro něj jsou tyto slabosti neznámé a nechápe některé vlastnosti lidí. Podle jeho myšlení je možné vše. Když je duše dostatečně silná a slovo slabost není v jeho slovníku, neboť vše každý má svojí sílu v něčem jiném. Nad Keigem se rozhodl, že jej naučí se změnit k lepšímu. Stále Keigovi radí a snaží se jej vést k morálce, štědrost a porozumění. Neboť toto jsou zásady, kterými se řídí. Ale někdy nepochodí, protože Keigo má stále svojí hlavu a někdy je jeho tvrdohlavost tvrdší, než kokosový ořech.
  avatar
  Hanran

  Poèet pøíspìvkù : 23
  Join date : 14. 03. 13

  Evelin Kanashi

  Příspěvek pro Hanran za Sat Mar 16, 2013 11:51 pm


  Jméno: Evelin Kanashi (Smutná Evelin)

  Věk: 17

  POPIS:
  Postava štíhlá, vysoká 170 cm, vlasy jsou černé-rovné a dlouhé až ke kolenům (v úrovni bankai jsou bílé), oči jsou jantarově zelené…

  Povaha: Samotářská, tichá, velmi klidná a mírumilovná…

  ZANPAKUTO:
  1.zanpakuto: DakUzozu (temná růže)-OBRANNÁ ZANPAKUTO
  -podoba katany: Má černou rukojeť a čepel ze stříbra,na níž je vypálené slzavé oko,záštitu tvoří bíla skleněná růže…
  -podoba duše: Malá-černooká holčička, ještě nikdy s Evelin nepromluvila, však se zanpakuto 2. si rozumí…

  SHIKAI: DakUzozu-RUTSU!(Temná růže-Zakořeň)
  -Záštita-skleněná růže se stane živoucím květem, z čepele se stane masivní trnitý prut, jehož černé trny mají schopnost rozřezat vše na kousíčky…

  BANKAI: Dakuzozu-ROZU!(Temná růže-Vzkvétej)
  -Na masivním trnitém prutu začnou kvést poupata bílých růží, jejichž pyl má schopnost proniknout do duše protivníka a úkázat mu jeho cestu bolesti-cestu boje…(většinou se ten někdo psychicky zhroutí)

  2.zanpakuto: Haruryu (jarní drak)-ZANPAKUTO-STRÁŽCE MÍRU

  -podoba katany: Je celá bílá, rukojeť má průsvitnou a čepel mléčně bílou, záštitu tvoří bílý drak spirálovitě tančící kolem meče…
  -podoba duše: Je to štíhlý, vysoký, asi 17-ti letý chlapec s polodlouhými světle hnědými vlasy a pihami na nose, nosí zelené kimono s hnědým páskem a v jeho přítomnosti je vzduch cítit, jako čerstvě rostoucí tráva…Evelin k němu má velmi vřelý vztah…

  SHIKAI: Haruryu-Aito no muzai!(jarní draku-oplakávej nevinnost)
  -Z katany se zrodí bílý drak po boku Evelin, jeho schopností shikai je promlouvat do mysli protivníka a zároveň do mysli své paní. Snaží se probudit soupeřovy dobré stránky…Nechce útočit.
  Bankai podobu postrádá ,neboť je spíše oporou duší soupeřících...

  SPECIÁLNÍ SCHOPNOST:
  Doragonai no hana kanashimiwa, karera no tamashī o danketsuseyo! Jibun o mamore! (Draku lásky,květy smutku,spojte své duše!BRAŇTE SE!)
  -Je to kouzlo, které je možno použít pouze pokud je Evelin na prahu smrti (vskutku umírá)…Toto kouzlo zahubí vše živé v okolí 5 mil,proto tento útok lze použít jen v té nejkrajnější situaci …
  -Podoba kouzla: Dakuzozu a Haruryu se spojí v jednu duši, kolem Evelin začne vířit prach, který se postupně mění v obrovskou ničivou vlnu reitsu, která postupně likviduje veškerý život v dosahu 5 mil…

  Příběh:
  Evelin si nepamatuje nic ze svého dětství, její paměť sahá do doby, kdy jí bylo 13 let…V té době žila v nejnásilnější části Soul Society, kde denně viděla umírat nevinné lidi na morovou nemoc, kterou lidé nazvali žalem Seireitei…Jednoho večera, kdy ji zcela opustily smysly se probudila v hlubokém temném lese…Neměla žádnou sílu a ke vší hrůze zjistila, že přes celou horní část jejího těla má hlubokou jizvu, jako by ji někdo rozsek drápem…Jediné, co si pamatovala, byl obraz pihatého, hnědovlasého hocha se smutnýma očima … V době, kdy si její duše dělala, co chtěla, a toulala se po lese, narazila na jeskyni porostlou podivným trnitým křovím s bílými poupaty podobajících se růži …V této jeskyni v období zimy přebýval jarní drak, jež čekal, až přijde jeho čas…Když Evelin spatřila draka, drak plakal. Plakal nad osudy lidí v Seireitei ,neboť slyšel nářky jejich duší (v době moru)..Tehdy mu Evelin nabídla, že může spočinout v její duši a tak najít klid…Uzavřeli tehdy dohodu, že budou ctít harmonii míru ,který podle nich je nejčistší cestou k dokonalé síle a porozumění…
  avatar
  Kazma

  Poèet pøíspìvkù : 21
  Join date : 18. 03. 13

  Re: Registrace postav

  Příspěvek pro Kazma za Mon Mar 18, 2013 2:35 pm


  Jméno: Shiro Than

  Věk: 19

  Vzhled:
  Vysoká něco nad 170 cm, štíhlá, světlá kůže, bíle vlasy po pás, jantarové oči - takový ten typ, co působí na první pohled tak křehce, že máte neodolatelnou touhu ji chránit.

  Záliby:
  Sama o sobě nemá žádnou výraznější zálibu, teď to, příště něco jiného, jak se ji zrovna chce

  Zanpakuto:
  Jiyū no kaze (Svobodný vítr)
  Lesklá štíhlá čepel s šedavým vzorováním uprostřed po celé délce. Tsuba je složená ze složitě propletených "drátů" do vzoru, u kterého není tak jednoduché určit, co tím autor chtěl říct. Rukojeť má černou a stříbřitou barvu.

  Shikai:
  Tobu, Jiyū no kaze (Leť,
  Zapakuto opticky zmizí, pro soupeře je naneštěstí pořád stejně vražedně ostrý, jako kdyby byl normálně vidět. Shiro je schopná pohybovat se a sekat po určitou dobu rychleji, než je okem postřehnutelné.

  Bankai:
  Watashi kara no kyori (Odstup ode mě)
  Zanpakuto se změní ve dva stříbřitě černé bojové vějíře, kterým ji Shiro schopna vyvolávat větší-menší tornáda, které odvanou vše v okolí a v případě nutnosti s nimi může i bojovat

  Kura udo ni (Do oblak)
  Díky vějířům je schopná Shiro vzletět, letět a svůj let velmi efektivně a obratně korigovat.

  Příběh:
  Shiro byla dcerou letce. Armádního pilota, jenž ukončil svou kariéru za velice záhadných okolností. Což mu ovšem nezabránilo, aby nelétal dál. Dělal vyhlídkové lety, vozil parašutisty do oblak a Shiro brával sebou. Její nestála duše měla pocit, že žije jenom ve chvílích, kdy se země začala neúprosně přibližovat.
  Jaké události předcházely její smrti si už přesně nepamatuje. Záblesk vzpomínky, které dominuje střelba a armáda. Zoufalství. Bezmoc. Převoz armádním vrtulníkem.
  Tehdy začíná být všechno mnohem jasnější. Hlas, který říkal, že když poletí, bude navždy svobodná. Vyskočit z výšky dvou kilometrů chce odvahu. Vyskočit z výšky dvou kilometrů bez padáku, je sebevražda. Shiro ovšem doteď tvrdí, že to byl nejlepší let jejího života.

  Jiyū no kaze
  Nebo-li Svobodný vítr. Je nestálé povahy a nejasných úmyslů. Čestný, škodolibý, povahově dost podobný Shiro, akorát že není tolik přátelský jak ona. Jeho podoba se dá nejlépe přirovnat k obrovskému hadu s andělskými křídly.
  avatar
  Rinnes

  Poèet pøíspìvkù : 15
  Join date : 18. 03. 13

  Rinnes Thessean

  Příspěvek pro Rinnes za Mon Mar 18, 2013 10:25 pm  Jméno: Rinnes Thessean

  Věk: 25

  Záliby: šerm, kaligrafie

  Zanpakutó:
  Hiryo (Letící drak)
  Neaktivní zanpakutó vypadá jako běžná katana v černé pochvě

  Shikai:
  Shibaro, hisui hiryo (Svázání, Letící nefritový drak)
  Meči samotnému se změní pouze tsuba, krterá je nyní vykládaná zeleným kovem a je na ní vyobrazen japonský tradiční drak, same-hada a habaki, která jsou také vykládané zeleným kovem. Na meči se vytvoří saya z lesklého zeleného kovu, jedinou věcí zdobící ji je černé sageo, prodloužené a ovázané kolem tsuby tak, aby se nedalo tasit.

  Schopnosti shikai:
  Shikai tohoto druhu je založený na perfektním kendó, které, pokud zvládnuto perfektně, dosahuje obrovských rychlostí a preciznosti zásahů. Shikai počítá s tím, že se bude bojovat mečem stejně často jako sayí.
  Anata no ikari o kaku (útok z tasení):Tasení meče stlačí vzduch kolem ostří, ten se poté uvolní v sinlém poryvu vzduchu. Ten dosáhne jen do vzdálenosti dvojnásobku délky meče, a jeho síla může i řezat, sílu úderu může snížit.

  Bankai:
  Ten no ikari,hisui hiko ryu(Hněv nebes, Letící nefritový drak)

  Meiyo no keshi,
  Kyodai densetsu no yaju,
  Gyokuryu o josho!

  Meč samotný získá po celé délce ostří zelené vykládání tvaru draka. Vzduch kolem čepele se zdánlivě lehce chvěje, jako kdyby meč neměl úplně jasné okraje.

  Schopnosti bankai:
  Kyutsume-kizu: Kombinace Shunpó a základních devíti úderů tvořící jediný útok, zdánlivě přicházející odnikud, a zasahující všechny základní zásahové plochy nepřítele najednou.

  Ryú no ugoki: Úder z tasení, využívající nejen sílu rukou ale kinetiky celého těla, což zvýší několikanásobně sílu i rychlost úderu. Říká se že vykrytí takového úderu je prakticky nemožné, samozřejmě to není pravda, vykrýt se dá. Stejně jako dávný drak z legend, pokud jste uhnuli jeho čelistem, vakuum vytvořené silou jeho úderu vás přitáhlo rovnou mezi jeho drápy. Pokud je tento úder vykryt, síla kterou střet čepelí vyvolává, vyvede oponenta z rovnováhy a začne ho posouvat kupředu.

  Příběh:
  Za svého života syn majitele dójo a mistra v jedné osobě, byl od mala vychováván v tvrdé disciplíně kendó, a od chvíle kdy unesl bokken i v šermu. Urajimaru Thessean, jeho otec,vedl školu Iaidó-ryú, která se zaměřovala na obrovskou rychlost pohybu a nejrychlejší formu seků a ukončení boje - úderů z tasení a navazujících fatálních ran. Rinnes nebyl na šerm nijak zvlášť nadaný, ale každodenní tvrdý trénink ho dovedl až na vrchol možností. Život je ovšem mrcha. Vrozená srdeční vada, dosud neprojevená, se jednoho dne přihlásila o pozornost. Tělu, už tak unavenému z tvrdého tréninku, zasadila fatální ránu.
  Tunel. Na konci světlo. A hlas. Klidný, hluboký, vyrovnaný, který mě tunelem prováděl. Nejdříve vysvětloval co se stalo, a uklidňoval. Poté vysvětloval, co se bude dít dál. Nejdřív jsem ho považoval za svého otce. Později ovšem jsem pochopil, že to otec být nemůže. Jeho způsob mluvy a rozsah jeho znalostí byl jedním člověkem nepojmutelný. Když jsem tunel opuštěl, zeptal jsem se ho na jméno, a co je zač.
  "Co jsem zač? To brzy poznáš. A jméno? Myslím že si zasloužíš ho znát, ikdyž ikdyž moc, kterou obsahuje, ti prozatím uzavřu. Jmenuji se Hiryó, a brzy se setkáme."
  Při příchodu do Soul society jsem zjistil že jsem oblečený v kimono a hakamu stejně jako při tréninku, a u pasu mám meč. Vytáhl jem ho z opasku a pozorně ho prohlížel. Ve chvíli kdy jsem obnažil čepel, uslyšel jsem znovu hlas. Toto je zanpakutó, tvé reiatsu bylo při šoku ze smrti uvolněno a dvolilo mi se zformovat. Dojde mi, že TOHLE je Hiryó.
  "Ano, jsem to já." Ozve se znovu hlas. Budu tě doprovázet, a budu tě učit. Mé jméno znáš. Ale moc, kterou uvolníš když ho vyřkneš, nedokážeš zatím ovládat, a ublížil by sis. Proto nebudeš moci svůj shikai vytáhnout ze sayi, dokud neuznám tvé schopnosti dostatečně vycvičené, abys mnou mohl vládnout. Nyní se vydej na cestu Soul society a Seireitei čekají...
  avatar
  Dorkvis

  Poèet pøíspìvkù : 21
  Join date : 13. 04. 13

  Registrace postav

  Příspěvek pro Dorkvis za Sat Apr 13, 2013 9:32 pm


  Jméno: Hito Taberu

  Věk: 22

  Záliby: Klid, pokki,

  Zanpakuto: Aka Sasori (červený škorpión)
  Katana s červenou rukojetí a škorpióném vykovaným do Tsubi.

  Shikai: Mahi, Aka sasori (Paralyzuj, červený škorpióne)

  Vzhled shikaie: Zanpakuto se promění, z obyčejné katany na rokavice s bodci, připomínajícimi škorpióní ocas, a dvěma bodci vepředu jako klepeta.Hito sám se vyditelně nepozmnění, ale získá rychlejší reakce a celá jeho kůže je tvrdá jako šupiny ačkoli při přímém seku katana projde

  Bankai: Kontororu, Aka Sasori (Ovládni červený škorpióne)

  Při bankai se rukavice změní v dvě wakizashi, které jsou pokrýté silným paralyzujicím jedem. Díky, kterému je Hito schopný pohybovat svalstvem nepřitele.Sám Hito se může pohybovat ale nezvládá pohybovat zároveň i obětí ... tudíž je snadno napadnutelný.

  Schopnost shikaie: V mistě, kde se Aka Sasori dotkne protivníka se začne do jeho svalů šířit silně paralyzující jed.čím více energie postava využívá tím více je jed učinější. jed odezní po 3-4 hodinách v témněř absolutním klidu.


  Schopnost Bankaie: Místa zasažená jedem Aka Sasoriho se budou pohybovat dle Hitovy vůle.


  Příběh: Jako malý se omylem dostal mezi křížek samuraju, kteří se hádali ohledně nějaké triviality. Povšimli si jeho talentu a vzali ho mezi sebe. Mladý Hito, nabídku přijal a v průběhu 3 let se připojil do jednoho z mocných, vážených klanů. Avšak jednoho dne byl Hito nucen připojit se do bitvy po boku svého pána a jeho nejlepšího přítele. Bitva byla krutá, krutější než sám svět. Vítezství bylo na dosah kdyby se, nestal to co Hito nikdy v životě, nečekal. Pocit dýky v zádech a jed, kterým byla dýka napuštěná. Ochromené svalstvo donutilo Hita padnout k zemi. Zbytek byl jen pohled, který by v každém vyvolal nenávist. Smrt rukou nejlepšího přitele. Zbytek dění si Hito pamatuje pouze jak leží na zemi, krvácí a není schopen pohybu. Později se probudil v Soul Society a přísahal, že už se nikdy nenechá obelhat či zradit přátelstvím.


  Naposledy upravil Dorkvis dne Tue Aug 27, 2013 10:37 pm, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  natsuki ayame

  Poèet pøíspìvkù : 27
  Join date : 28. 04. 13
  Age : 24
  Location : Brno

  Registrace postav

  Příspěvek pro natsuki ayame za Mon Apr 29, 2013 6:59 pm


  Jméno: Natsuki Ayame

  Věk: 12 let


  Záliby/Chování: Velmi nerad vyhledává konflikty a pokud se tak stane, nikdy svého protivníka nepodceňuje a snaží se svůj Zanpakuto udržet v pochvě. Je celkem přátelský a nejradši má svůj klid a nerušené ticho. Velmi zřídka kdy se na někoho nebo na něco naštve. Také mezi jeho záliby patří návštěvy cukráren a jezení sladkého. Proto ho vždy vídámé s lízátkem v puse a rád si užívá takzvaný 'sladký rauš' který mu vznikne když se dostane do středu lízátka kde vždy čeká určitá náplň. Přeci jen je to ještě 'dítě' tak se sladkým se není čeho divit. Je taktní a na svůj věk někdy vyspělý hoch, který je někdy v rozhodování přísný ale za to spravedlivý. Nemá rád, když v něm okolí vidí stále to dítě, kterým zjevně je. Má rád lidi, kteří s ním jednají na rovinu a také lidi co nejsou moc hlasitý a bojechtivý. Také jeho velkou závislostí je simetrie, která pro něj hraje vekou roli i v jeho chování a rozhodování.

  Zanpakuto: Altri Kasai Raigee - Dvojčata Boha blesku (Kasui, Nigui)
  (Dvojčata Kasui Nigui jsou Zanpakuto zaměřené na boj pomocí blesku. Obě jsou dívky, jeden Zanpakuto je v lidské podobě jako malá holčička s ohromnou chutí po krvi a její bojechtivost někdy i Natsukiho štve. Druhý Zanpakuto v lidské podobě je zase žena kolem 20ti let s poměrně přitažlivými křivkami a na rozdíl od své sestry je velmi klidná, důstojná a někdy až moc přátelská. Rozdíl mezi těmi dvěma Natsukiho někdy dopaluje a přál by si aby obě byli stejné, synmetrické dalo by se říci ale ví že tento fakt nezmění..

  Vzhled:Jeho Zanpakuto je zvláštní. Díky jeho malé velikosti má na zádech dvě středně kratší lehčí katany, Tyto katany mají v rukojeti schovaný řetěz, který trochu leze z rukojetě ven.

  Shikai: Kamu na Trei Raigee - Zahřmějte hněvem blesku
  (Díky těmto Zanpakuto dokáže bez problému ovládat krok blesku.)

  Pozvedne obě čepele, kterými začne proudit velké množství elektrického proudu a spojí obě katany k sobě pomocí povystrčených řetězu. Tím na nepřítele může útočit z dálky a pokud by se stalo že nepřítel bude krýt mečem, může se stát že by ho elektrický náboj mohl zasáhnout. Pokud se nepřítel vyhne, jednu katanu si Natsuki vrátí zpět, kdežto druhou mrští znova po nepříteli.
  Schopnosti Shikai: Raiee taru - Bleskové ostří (Pokud prudce máchne oběma katanama, na nepřítele se vyřítí ostří z blesku)

  Katsuomi no gamee - Tisíc jehel (Trochu jednoduší než Bleskové ostří, po máchnutí oběma Zanpakuto z nich vyletí plno malých bleskových jehlic.

  Raigee no tatree - Zemská hrozba (Také trochu lehčí ovšem omezené, Natsuki musí být v okolí které by muselo být vodivé. Kolem Natsukiho se začnou šířit blesky jako když jiný kapitán rychle vypustí ohromné množství duševní síly.

  Bankai:
  Altrai Raigee no truy - Dvojčata nebes ostří osudu.
  (Oba Zanpakuto se rázně prodlouží a jejich čepele se jemně zahnou na stranu. Přitom u Natsukiho se objeví dva čínští zářivě bíli draci.

  Příběh: Natsuki je ve společenství už celkem delší dobu. Ani si nepamatuje na život před smrtí a ani se o něj nikdy nezajímal. Bez sourozencu a bez přátel mu zůstalo jen jedno a to sen stát se jedním ze 13ti kapitánu. Jediný koho měl byl strýc, který akceptoval jeho sen, jelikož byl také jedním ze shinigami. Natsuki pochá¨zí z 1.Distrikta ze západního Rukondaia. Proto mohl jít na Academii bez obtíží. Ovšem strýc u něj cítil nadměrné množství duševní energie a Natsuki byl téměř nezvladatelné a živé dítě. Poté co absolvoval Academii se nyní má dostat do společenství duší a rád by to dotáhl na Capitána. Teprve nedávno u svého Zanpakuto objevil a ovládl stupeň Bankai, což je také důvod proč nezná moc schopností na této úrovni.
  avatar
  Crysismen

  Poèet pøíspìvkù : 3
  Join date : 31. 05. 13
  Age : 20

  Re: Registrace postav

  Příspěvek pro Crysismen za Sat Jun 01, 2013 2:07 pm


  Jméno: Jouichiro Higa

  Věk: 19 let

  Záliby: trénink, hazard, saké, vraždění hollow

  Zanpakuto:Kuro no taigā(Černý Tygr)

  Shikai:Henkage no o kakunin, Kuro no taigā(Zmněň se, Černý Tygře)

  Přidá Jouichirouovi rychlost a sílu, jeho útoky jsou témněř
  nepostřehnutelné okem, ale zároveň ho naplní touhou po krvi, kterou jen těžko ovláda(nedává pozor na obranu sama sebe). Zanpakuto se zmnění ve dvě krátké černé dýky.

  Bankai: Niku ono,Kuro no taigā(rozsekej na kusy, černý tygře)
  Krvežíznivost zmizí,takže se soustředí na každý útok. Síla vzroste a rychlost taky. Nevýhodou je časový limit, který pokud dojde, Jouichirou tělo zachvátí zkrat a není schopen pohybu. Limit je 30 minut.

  Vzhled Shikaie:

  Zanpakuto se zmnění ve dvě krátké černé dýky. Jouichirouovo oblečení se zmnění na černou kombinézu s dlouhým otvorem na oči.
  Vzhled Bankaie: Zanpakuto se zmnění na dva černé dlouhé oboustranné meče. Oblečení zůstává stejné jako při Shikai.

  Schopnosti Shikaie:

  Okamainaku(zmiz): Na chvíli ho zneviditelní. Po důkladném soustředění začíná mizet, avšak se musí plně soustředit aby trik dokonal.

  To no setsuzoku(spoj se): Spojí obě dýky dohromady, takže mu vznikne oboustranná dýka.

  Kuro gōon(černý řev): Vyšle proud černého reiatsu a ohluší protivníka, který je jim zasažen.

  Schopnosti Bankaie:

  Kari(ulov): Z dýk vystoupí 2 černé tygry, kteří útočí na nepřítele.

  Sokudo o otosu(spomal): Tato technika zpomalí, nejbližšího nepřítele.

  Příběh:Zabil ho neopatrbý řidič. Při nárazu spadl na hlavu a ztratil paměť. Poté, co se dostal do společenství duší, se ho ujali manželé, které zabil ten samý řidič, před 5 lety. Když mu bylo 7 let. Zabili mu náhradní rodiče avšak nevěděl kdo. Od svých 8 let trénoval boj s mečem, aby se mohl pomstít tomu kdo to provedl. Až teprve v 8 letech zjistil krutou pravdu, že jeho rodiče zabil Hollow. Marně se ho pokoušel dlouhé roky hledat, ale bezvýsledně. Věřil, že může zabíjet Hollow úplně sám, jako shinigami, ale nebyl dost silný. Když hollowa našel byl od něj smrtelně zraněn. Našli ho až shinigami, kteří měli poblíž hlídku. Do svých 12 let žil v západním Rukongai a dělal vše proto aby mohl dokončit to co začal a proto ho přijali na Akademii.
  avatar
  Oronji

  Poèet pøíspìvkù : 9
  Join date : 26. 08. 13
  Age : 24
  Location : Praha

  Re: Registrace postav

  Příspěvek pro Oronji za Mon Aug 26, 2013 8:13 pm


  Jméno: Rin Tatsumaki
  Věk : 12
  Záliby: Krveprolití,pomsta,trénink
  Zanpakuto: Akuma no ejji ( ďáblovo ostří)
  tvar má jako normalní zanpakuto, ale rukojeť je rudá a má uprostřed obrácený pentagram.

  Shikai:Bunkatsu Akuma no ejji ( rozetni ďáblovo ostří)
  Vzhled: Zampakuto "tyč": jakoby dvě koncem spojené zampakuto s černým ostřím a rudou rukojetí.
  Vzhledem připomína kosu, která je rudá s černým ostřím.

  Schopnosti Shikaie: Chimamire no katto (krvavý sek)
  švihem vyšle reiatsu ve tvaru a velikosti ostří čepele,které když zasáhne protivníka, tak mu způsobí silné krvácení a únik reiatsu, dokud protivník nezastaví krvácení.

  Bankai:Tia Akuma no ejji ( urvi ďáblovo ostří)
  Vzhled: kosa, která je rudá s černým ostřím.
  Schopnosti Bankaie: Chimamire no gishiki (krvavý rituál)
  Zasekne kosu do země a ta začně černě zářit.Tato schopnost reinkarnuje nejbližšího padlého nepřítele , který bojuje za držitele kosy. Avšak nedovede formu udržet dlouho.

  Příběh: Rin byla do svých 8 let normální holčička,která se svojí rodinou vyrůstala v klidné čtvrti rukongaie.Jednou večer jí probudil hluk, sešla po schodech dolů do kuchyně a na zemi uviděla zmasakrované tělo bez hlavy,byl to její otec.Poté se dala dál za hlukem a uviděla neznámou postavu se zampakuto , která zrovna rozsekávala její mámu a sestru.Rin se schovala.Když záhadná postava zmizela Rin vylezla z úkrytu a uviděla to, co zbylo z její rodiny.Začla hrozně moc brečet a naříkat.Ráno, když se probudila utekla z domu.Pokaždé ,když usínala myslela na ten moment a slibovala té postavě pomstu.Rin to změnilo natolik , že si nepřála nic jiného než utrpení tho vraha.Jednou se jí zdálo o meči,který k ní promlouvá a slibuje jí onu pomstu.Po probuzení měla Rin jediný cíl, najít tento meč.Po dvouch letech hledání a různých nápověd ze snu Rin tento meč našla.Byla to Zanpakuto zrozena z její nenávisti a touhy po pomstě.Zanpakuto se jménem Akuma no ejji.

  Sponsored content

  Re: Registrace postav

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Thu Jan 17, 2019 11:53 pm