Hra nyní začala. Teď už je jen na Vás jaké události nastanou jen vy určujete osud Světa Bleach:Rebrith


  Jižní škola

  Share
  avatar
  natsuki ayame

  Poèet pøíspìvkù : 27
  Join date : 28. 04. 13
  Age : 24
  Location : Brno

  Re: Jižní škola

  Příspěvek pro natsuki ayame za Tue May 28, 2013 6:36 am

  Natsuki s Keigem probírali malou holčinu, která jim ukázal cestu do třídy. Nejspíš byla z jiné třídy a nejspíš tady pobývala trochu déle když je dokázala tak dobře nasměrovat. Jejich rozhovor se přerušil když se objevila slečna Meiku, která měla s chlapci chtěla něco jenom probrat. Natsuki se na ní zvědavě pohlédl a sledoval jak se jí Hito uklonil a tak zopakoval poklonu ke slečně.

  "Ano slečno Meiku?"

  Otázal se jí zvědavě a lízátko v pusy si dal na druhou stranu. Sledoval jí hlavou nakloněnou dozadu, přeci jen byla skoro o polovinu vyšší než byl Natsuki. To tu byl nejspíš každý ale Natsukimu to nevadilo protože se rychle zvykl že je zde nejmladší. Počká si co po nich bude nejspíš chtít jelikož má v plánu jít trochu rozšířit své schopnosti. Je tomu teprve pár dní co se připojil do akademie a proto nechtěl být pozadu se schopnostmi.
  avatar
  Hosenryu

  Poèet pøíspìvkù : 20
  Join date : 16. 03. 13

  Re: Jižní škola

  Příspěvek pro Hosenryu za Fri May 31, 2013 10:24 am

  Keigo a Natsukiještě chvíli po cestě probírali mladou slečnu, která jim v zařátcích akademie pomohla najít třídu. Snad tu budou všichni takoví , pomyslel si. Náhle se všichni zastavili. Před trojicí zasvěcenců stála meiku. Natsuki se jí optal, zda něco nepotřebuje. Keigo se otřásl. Jen, co někam vyšli, už se od nich asi zase něco potřebuje. Nerad se přizpůsobuje. Čekal. Snad to nebude nic nebezpečného.
  avatar
  Aklimos
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 144
  Join date : 14. 03. 13
  Age : 24

  Jižní škola

  Příspěvek pro Aklimos za Mon Jun 03, 2013 11:38 am

  Meiku tam tak stála s pohledem, jakoby chtěl vraždit. Nadechla se zhluboka a opětovně nahodila její pirátský sleng "Tak vy babralové, mám vám vyřídit, že zítra budete psát vstupní test tak se připravte". Otočila se a byla na odchodu "Aby jste nám nevypadli z paluby hned první den". Dodala s velice nepříjemným posměchem. Všichni tři byli ohromení. Učit se? Teď? Z čeho, kde vezmou učebnice jsou tu nový a na to aby šli do knihovny už je pozdě. Hito i Keigo přemýšleli a Natsuki se také přidal, pohazujíce si lízátko v ústech. Museli hodně rychle něco vymyslet. Vydali se tedy do svého pokoje, kde můžou v klidu probrat plán.
  avatar
  natsuki ayame

  Poèet pøíspìvkù : 27
  Join date : 28. 04. 13
  Age : 24
  Location : Brno

  Re: Jižní škola

  Příspěvek pro natsuki ayame za Tue Jun 04, 2013 3:55 pm

  Celou cestu do jejich nového pokoje byl Natsuki velmi zamlklý a zamyšlený, což se na tomto dítěti dalo lehce poznat. Po celou dobu nic neřekl a lízátko v ústech mu kmitalo ze strany na strany o dost rychleji a častěji než tomu je v jiných případech.

  Když došli do pokoje, Natsuki odemkl jako první dveře protože byl po předu. Vešel do větší místnosti, kde na každého čekala ustlaná postel, šatní skříň, klasický čtvercový stůl akorát pro tři a také u každé postele byl noční stolek. Natsuki pohodil své dva bágle na jednu z postelí která byla u stěny.
  Rozepnul popruh na své hrudi, který mu drží dvojčata boha blesku pevně na zádech. Obě Zanpakuta uloží na postel ke zdi a sám si sedne ke stolu ale do tureckého sedu.

  Předtím ale zašátra na chvilku do jednoho z batohu, kde má oblečení. Vytáhne z něj tabulkovou čokoládu a odlomí jeden řádek čtverečku a začne znova mlsat.

  "Napadlo mě, když nikdo nic neříká, pokusíme se optat děcek z vyššího ročníku nebo stejného. Měly by být každý jiný den zkoušek abychom věděli zda jsou zkoušky stejné, nebo se vždy mění. Otázky by nemusely být stejné, stačilo kdyby byli shodné jen druh zadání. Tím by jsme věděli na co se připravit."

  Navrhl potichu Natsuki a zamyšleně sledoval jak si ostatní stejně jako on zabydlují v novém pokoji, kde nejspíš budou většinu času strávit spolu. Sice to co navrhl není zrovna nic extra ale je to zatím vše co Natsukiho napadlo.

  "Nebo je tu druhá možnost. Možná se nejedná o písemný test ale bojový."

  Dodal zamyšleně už jen tak mimo řeči a znova si kousl do čokolády jelikož usoudil že je zas moc ukecaný.


  avatar
  Dorkvis

  Poèet pøíspìvkù : 21
  Join date : 13. 04. 13

  Re: Jižní škola

  Příspěvek pro Dorkvis za Mon Jun 10, 2013 5:45 pm

  po té co je Meiku "nadchla" pro školu pokračovali do pokoje.Hito předem přemýšlel co se stane když neuspěje.. vrátí se k životu před dnem a půl která trval jen..půl dne?...
  na náladě mu to rozhodně nepřidalo.zachmuřil se a pokračoval v celku bezmyšlenkovitě za Natsukim ...

  po té co došli do pokoje se položil do prostřední postele a katanu si položil vedle sebe.zkontroloval ji zběžným pohledem a ležel.

  "Napadlo mě, když nikdo nic neříká, pokusíme se optat děcek z vyššího ročníku nebo stejného. Měly by být každý jiný den zkoušek abychom věděli zda jsou zkoušky stejné, nebo se vždy mění. Otázky by nemusely být stejné, stačilo kdyby byli shodné jen druh zadání. Tím by jsme věděli na co se připravit.Nebo je tu druhá možnost. Možná se nejedná o písemný test ale bojový." Řekl Natsuki.

  Hito jen odfrknul."pokud to bude bojoví test tak jediné co zmůžeme je se protáhnout.V boji se nevylepšíš za noc." odmlčel se a pokračoval méně protivným hlasem."s ostatními si promluvit můžeme, je to dokonce velmi dobrý nápad".řekl a vstal a pokračoval s novým elánem."Natsuki byl si ve třídě nejdýl tak si snad vzpomeneš na lidi co seděli snáma navíc budou pravděpodobně ve vedlejších pokojích.Já než jsem se dostal do třídy potkal s Rashi Mitomu a jeho mladším bratrem což by mněli být studenti minimálně z dalšího nebo ještě vyšších ročníků.Tak po nich se podívám já.Keigo buď pomož Natsukimu a nebo se podívej taky po někom kdo vám pomohl se dostat do třídy.."říkal Hito který s novou energii a elánem a katanou v ruce vycházel z pokoje..
  avatar
  Aklimos
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 144
  Join date : 14. 03. 13
  Age : 24

  Jižní škola

  Příspěvek pro Aklimos za Mon Jul 01, 2013 8:48 pm

  Jak tak všichni seděli v pokoji a přemýšleli, jaký asi bude zítřejší test. Všichni seděli a vypadali opravdu zamyšleně. Zazvonil v zvon, oznamující večerku. Hito se podíval na Aka Sasoriho a pak si lehnul a zvednul se s plánem najít někoho kdo by jim mohl pomoci. Jak se tak procházel po chodbě narazil na někoho koho nechtěl, byla to Meiku.


  Natsuki se zakous do čokolády a při pohledu na ostatní mu přišlo, že mlčet bude to nejlepší co dělat. Lehl si a přikryl se přikrývkou. Usnul během pěti minut.

  Keigo se i přes stálý otřes z příjemného setkání s Meiku cítil dost divně. Ale přemýšlel co s tím zítřejším testem. Písemný i bojoví mu nepřišel jako správná volba usoudil tedy, že bude nejlepší se na to pořádně prospat.


  HRÁČI NATSUKI A DORKVIS, PŘESUŇTE SE PROSÍM DO DĚNÍ V JIŽNÍ ŠKOLA 2:TESTY PŘICHÁZÍ

  Sponsored content

  Re: Jižní škola

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Fri Jan 18, 2019 12:24 am