Hra nyní začala. Teď už je jen na Vás jaké události nastanou jen vy určujete osud Světa Bleach:Rebrith


  Druhá část: Cesty se klikatí

  Share
  avatar
  Aklimos
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 144
  Join date : 14. 03. 13
  Age : 24

  Druhá část: Cesty se klikatí

  Příspěvek pro Aklimos za Thu May 02, 2013 7:38 pm

  Druhým dnem se vše vrátilo k normálu. Zničené části Sereitei a Rukongaie se začaly pomalu opravovat a život šel dál. Stráže se opět vrátily k nudným obchůzkám. Vice-kapitáni dělali svoji práci, někteří. Kapitáni každé divize si hleděli svého. Avšak pro naší pětici mělo vše teprve začít. Dalšího dne byli všichni předvolání Kapitánem 1. divize. Přivedli je do velkého sálu, kde stáli všichni kapitáni od 2. divize až po 15. divizi. Rozlehlo se hrobové ticho, jen Seizen si pro sebe něco mumlal. Evelinn jen stála a koukala, Rinnes poslouchal a čekal co se bude dít, jako Keigo, který si i přes vražedný pohled kapitánů, pohrával se zapalovačem. Shiro jen stála a koukala jak je místnost obrovská. Ozvaly se dva údery holí do země. Pětice zbystřila. Kapitán první divize a také generál celého goteie 15 se postavil. "Nejdříve dovolte abych se Vám představil, jsem generál goteie 15, Genryusen Shigekuni Kazuto". "Jste tu dnes z důvodu toho, že jste prokázali na bojišti úžasné dovednosti, Proto bych Vám rád nabídl možnost studovat na jedné z naších akademii, aby takový talent jako je ten Váš nepřišel vniveč". Pětice se podívala na kapitány. Když Seizen viděl po boku toho bělovlasého kluka člověka jenž mu slíbil saképohlédl na něj a prostřelil ho pohledem. Avšak Seizenovo přemýšlení bylo přerušeno generálem, který pokračoval v řeči. "Každý z Vás má teď příležitost vybrat si jednu z naších škol, Severní či Jižní. Každá z těchto škol z Vás udělá zkušené shinigami". Generál se otočil směrem k pětici a čekal. "Smím li se ptát velký generále, jaký je rozdíl v těchto školách". Řekl Rinnes s tázavým výrazem. "V severní škole se spíše soustředíte na boj, v Jižní se soustředíte na Kido". Poté se otočil a čekal na další dotazy a případné připomínky.


  Naposledy upravil Aklimos dne Thu May 02, 2013 8:08 pm, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Hanran

  Poèet pøíspìvkù : 23
  Join date : 14. 03. 13

  Re: Druhá část: Cesty se klikatí

  Příspěvek pro Hanran za Thu May 02, 2013 7:47 pm

  Evelin se cítila unaveně...už chtěla ležet v posteli a číst si s Haruryem knížku...těšila se na život shinigami,na studium a byla pevně rozhodnuta,že svého cíle dosáhne...a možná i trochu doufala,že nebude jediná,na stejné cestě Smile ....Jak se tak rozlížela po místnosti (Ne,že by kapitána 1. divize ignorovala,ale jeho řeč ji unavovala),povzdechla si...(poněkud nahlas)...Upřela zrak na Seizena..."Zvláštní toť tvor.." ...A odvrátila zrak směrem k Yagirimu...a k ostatním...vzpomněla si na Myuga..."Mmmmm,mám jasno"....Vystoupila z řady a pronesla. "Severní škola!"
  avatar
  Hosenryu

  Poèet pøíspìvkù : 20
  Join date : 16. 03. 13

  Re: Druhá část: Cesty se klikatí

  Příspěvek pro Hosenryu za Thu May 02, 2013 8:29 pm

  Keigo poslouchal jen jedením uchem. Koukal na kapitány a střídavě do ohně svého plamínku v zapalovači. Poté, co Generál dořekl svou úvodní řeč, zaklapl zapalovač. Možná až trochu více hlasitěji, než by chtěl, neboť ucítil nevraživé pohledy některých kapitánů. CHvíli se zamyslel.Kam jít? Sever nebo Jih? Na Jihu je přeci teplo, tak proč ne? Já tedy půjdu na jih, řekl a podíval se letmo na ostatní. Trochu se začervenal a zase si všímal zapalovače s kterým nyní horečně křesal.
  avatar
  Kazma

  Poèet pøíspìvkù : 21
  Join date : 18. 03. 13

  Re: Druhá část: Cesty se klikatí

  Příspěvek pro Kazma za Thu May 02, 2013 9:13 pm

  Shiro studovala zdi. Vypadaly dobře, tak zďovitě. Vadily ji čtyři stěny na pevné zemi, ale tyhle byly alespoň zařízené více vzdušně.
  ‚Takže, co teď?‘
  Z dalšího studia omítky ji vytrhnul Jiyū. Nepatrně potřásla hlavou, rychle projela pohledem okolí, nikdo se zatím nikam nechystal.
  ‚Copak?‘
  ‚Bylo na tebe mluveno.‘
  ‚Hmm … A co říkali?‘

  Nevěděla, jaká je situace. Bylo ji to poměrně jedno, hlavně už chtěla vypadnout ven. Možná by mohla zkusit přeběhnout celé město po střechách a nechat se celý den prohánět shinigami.
  ‚Sever, nebo jih?‘
  ‚K čemu jim to bude?‘

  Svůj chabí zájem nad situací nepředstírala. Ne svému zanpakuto, navenek se tvářila, že ví o čem je řeč a že ji to ohromně zajímá.
  ‚Jednoduše, řekni buď sever, nebo jih.‘
  „Sever.“
  Prohlásila bezmyšlenkovitě. Samozřejmě, neuvědomovala si, jak moc dalekosáhle ovlivňuje její odpověď budoucnost, v podstatě si ani neuvědomovala, k čemu se zrovna rozhodla.
  avatar
  Seizen

  Poèet pøíspìvkù : 30
  Join date : 14. 03. 13
  Age : 24

  Re: Druhá část: Cesty se klikatí

  Příspěvek pro Seizen za Thu May 02, 2013 9:26 pm

  Seizen se cítil nesvůj, teda spíše znuděně ale to je v jeho případě to samé. Bylo zde tolik důležitých osob, až mu to tu přišlo nedůležité.´Jak se mám sakra rozhodnout, sever nebo Jih? Mám se vůbec rozhodnout?´. Na jednu stranu se chtěl sebrat a odejít už jen z toho důvodu, že vlastně nikdy se nikam přidat nechtěl. Musel by plnit povinosti, úkoly a další nepříjemné věci. Sice pravda nabídka saké byla okouzlující ale neni naivka aby věřil tomu že bude jenom pít a nic nedělat.
  ´Zab je, zab je a budeš bez starostí´.
  ´Ano i to je možnost..... počkat cože? Ne, ne, ne! Zase ten hlas?´
  To mu teď scházelo, nemoct se rozhodnout a ktomu mu bude kecat do hlavy jeho vnitřní hlas. Nakonec měl však přemýšlení plné zuby.
  " Nabídnout možnost? Nepřišli vniveč? Promiňte ale nechci vás nijak naštvat ale vaši muži mě před tímto bordelem obtěžovali, urazili a ktomu napadli. Nebylo mi k dostání odškodnění a absolutně nevim proč bych toto měl přijímat. Stejně jste vynechal výhody které nám tímto jsou dopřány, ale stejně tak i nevýhody a povinosti. Proto bych se vás chtěl upřímně zeptat...... proč bych to měl dělat. Tím samosebou nechci nikoho nabádat ke stejnému smýšlení.". Musel to ze sebe dostat jinak by ho do hlodalo dál a dál. " A jestli si myslíte že nejste nutni mi dát odpověď" Otočil se směrem ke dvěřím. " Tak tu vůbec nemusím být!".
  avatar
  Rinnes

  Poèet pøíspìvkù : 15
  Join date : 18. 03. 13

  Re: Druhá část: Cesty se klikatí

  Příspěvek pro Rinnes za Thu May 02, 2013 9:47 pm

  Rinnes se usmál. Děkuji za vaši odpověď, kapitáne. Mojí volbou bude severní škola.
  avatar
  Aklimos
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 144
  Join date : 14. 03. 13
  Age : 24

  Druhá část: Cesty se klikatí

  Příspěvek pro Aklimos za Sat May 04, 2013 11:14 am

  Seizen se otočil a začal odcházet, směrem k dveřím. V tom se dveře otevřely a vstoupil do nich malý muž, v rukou držel lahev. Seizen zpozoroval, že to byla lahev plná kvalitního saké. "Posílá mě Více-kapitán Takanashi, abych doručil tuhle zásilku". Seizen byl potěšen ale pořád byl na prahu rozhodnutí odejít či se přidat do něčeho, o co neměl zájem.


  Kapitán vyčkával na Seizenovu odpověď ale mezitím co se rozhodoval, se začal opět soustředit na zbylou čtveřici. Odkašlal si a nadechl se "Vy, kteří jste si již vybrali, budete odvedeni zástupcem každé školy". Jakmile kapitán větu dořekl do dveří vstoupil dva lidi. Jedním z nich byl Myug, kterého už Evelin znala z boje s menosem. Další byla žena. Měla dlouhé bílé vlasy, a červené oči, což jí dodávalo i přes úsměv na její tváři, dosti zlý vzhled. "Jmenuju se Kasashi Meiku, kdo si vybral jih ať jde semnou." Mezitím si kapitán 1. divize sedl a čekal na vývoj událostí.
  avatar
  Seizen

  Poèet pøíspìvkù : 30
  Join date : 14. 03. 13
  Age : 24

  Re: Druhá část: Cesty se klikatí

  Příspěvek pro Seizen za Sat May 04, 2013 12:43 pm

  Seizen stál udveří a začal chápat co se tu děje.´Odpověď jsem nedostal, podplácet se mě snaží, tady nemám co dělat.´ Jak tam tak stál, s láhví v ruce, začalo se jeho duševní síla poměrně děsivět měnit dle jeho nálady. Položil láhev na zem a pokračoval směrem ke dveřím. " Odpověď mi nebyla poskytnuta, beru to jako že tu nemusim být a tímpádem odcházím. Naschledanou drahé obecenstvo a kdyby jste někdy něco potřebovali tak se naučte zachházet s ostatními." Těmi to slovy otevřel dveře a odešel. Dveře nebyly zavřeny ranou ale když se zavírali všichni viděli Seizenův zlostný pohled.
  Seizen pokračoval dál chodbou a snažil se zapamatovat kudy pryč, chtěl jít na okraj Rukongae, zná tam jendno krásné klidné místečko kde by mohl v klidu odpočívat po tomto únavném dnu.
  avatar
  Hanran

  Poèet pøíspìvkù : 23
  Join date : 14. 03. 13

  Re: Druhá část: Cesty se klikatí

  Příspěvek pro Hanran za Sun May 05, 2013 5:28 pm

  Evelin naštvaného mladíka pozorovala...Souhlasila s tím, že mu nebyly zadány zrovna přívětivé podmínky (kdo by s osobností,jako je on chtěl do školy...a ještě ke všemu málokdy střízlivý..) a souhlasila s tím,že lahev saké bylo až trochu moc veliká třešnička na dortu...Ale nemusel se chovat až tak arogantně?!...Ano,jistě,jeho síla je děsivá,ale kdokoliv v místnosti (až na nováčky) by si s sním lehce poradil,a Seizen by s tím nic nenadělal....NEMĚL BY SE TAKTO NEZKUŠENÝ,(většinou nestřízlivý),a bohužel-ne moc posilněný,sám potulovat po Rukongae..."Jeho volba,ještě se setkáme!"...Zamumlala si pro sebe...
  avatar
  Aklimos
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 144
  Join date : 14. 03. 13
  Age : 24

  Druhá část: Cesty se klikatí

  Příspěvek pro Aklimos za Mon May 06, 2013 10:02 am

  Zbylá čtveřice stála před kapitánem a čekala co se bude dít. Kapitán se zvedl, udělal pár kroku dopředu a odkašlal jsi "Vy, jenž ste si vybrali jednu ze škol budete přiděleni do jednotlivých tříd. Kde se o vás postarají její zástupci, kteří Vás tam teď odvedou." Na to se z stínu vynořil mladík s medově hnědými vlasy " Jmenuji se Hanashi Myug, jsem zástupcem severní školy, ti kdo si jí zvolili pojďte za mnou." (Hráči severní školy najdou místo dění v hlavní příběhové linii: Severní škola.)

  Jakmile Myug domluvil, z druhé strany vystoupila žena. Měla rudě červené vlasy a modré oči "Jmenuji se Kasashi Meiku a jestli mě nikdo z Vás nebude poslouchat tak uvidí!" V jejím hlase zněla dosti velká ráznost. (Hráčí jižní školy najdou místo dění v hlavní příběhové linii : Jižní škola.)
  avatar
  Aklimos
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 144
  Join date : 14. 03. 13
  Age : 24

  Druhá část: Cesty se klikatí

  Příspěvek pro Aklimos za Mon May 06, 2013 10:09 am

  (Hráč Seizen bude pokračovat v příběhu v "Rukongai")

  Sponsored content

  Re: Druhá část: Cesty se klikatí

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Thu Jan 17, 2019 11:13 pm